Vizér, Vizér kereszteződések

Amikor az emberek felhivnak szinte az az első kérdésük, hogy mit okoz a vizér és ki tudom-e mérni?
Ezért úgy gondolom, hogy az egyik legismertebb sugárzási tipus. És az egyik legveszélyesebb is.

A vízerek kialakulása:
A vízerek kialakulásáért mindig a különböző vízzáró rétegek a felelősek. A talajra lehulló csapadék és egyéb beszivárgó vizek eljutnak egy vízzáró rétegig, ahonnét lefelé már nem tudnak tovább szivárogni. Így a víz összegyűlik és elindul egy alacsonyabb rész felé. Egy alacsonyabb energia szintű terület felé.  Ilyenkor beszélünk egyszeres  vízérről.
Az egyszeres vizér mindig negatív töltésű és energia elvivő. Ez azt jelenti, hogy amikor az ember belefekszik egy vízérbe, akkor az minden esetben az ember energetikai rendszeréből energiát visz el, ezzel rontva az energetikai állapotán.
Veszélyességét ezen kívül az okozza, hogy a vizerek által kibocsájtott frekvenciák egybe esnek az emberi szervezet szerveinek működési frekvenciájával.
Mondok egy érdekes pédát: Nekem a szobám árnyékolva van , többek között vizér és vizér kereszteződések ellen is. Viszont egy alapvető szabály  kiment a fejemből és nem figyeltem rá. Vannak bizonyos szinek, amivel az árnyékolót nem szabad letakarni, mert a frekvenciája kioltja  az árnyékoló müködését. Az egyik rongy szőnyegemben pont a tiltott szin van és a csik az árnyékolóra került. Reggelente arra keltem fel, hogy fáj a derekam. Persze szidtam a Hartmannt, mert a derékfájás az alapvetően Hartmann, hiszen az tart fenn gyulladást. A 3. reggel után vettem a pálcámat és mértem. Akkor derült ki, hogy a vizerek jöttek vissza és nem a Hartman. Bemértem  az árnyékolót, miután levettem róla a szőnyeget és akkor már nem tudtam vizeret mérni. Bele telt néhány pillanatba, mire rájöttem, hogy a szönyegem csikozása okozza a bajt.Viszont megtanultam azt is, hogy nekem a kialakult és veleszületett gerinc problémámnál elég csak 1 max 2 éjszakai energia elvitel és azonnal megfájdul a derekam, ill. az, hogy nem a Hartmann az egyedüli ludas a derékfájásért.

3 különböző szintet különböztetünk meg:

-keskeny vizér: 200-400mm szélességű
-normál vizér: melynek szélessége 400-800mm tartományba esik.
-széles vizér: ilyenkor a 800mm-től akár 15m-ig is terjedhet a szélessége.

Ezen tulajdonsága mellett még a polaritását is tudja változtatni a vizér.Attól függően, hogy az adott üreget mennyire tudja kitölteni. ez azért érdekes, mert az évszaknak megfelelően a csapadék mennyisége is változik. Vagyís a vizér képes a csapadék mennyiségtől függően a szélességét és a polaritását is változtatni és a leadott frekvenciája egybeesik a szer vezetünk működési frekvenciájával.
Ezek után már nem is lehet kérdés, hogy a vizér miért az egyik legveszélyesebb sugárzási fajta.
Itt említenék meg egy szakmai részt. Amikor valaki pozitív töltésű egyszeres vizeret mér, akkor beszélünk az üreghatásról. Ez nem más, mint a pince.

Kettős vízerek:

Nos itt már egy kicsit más a helyzet. A nevéből is adódóan 2 egymás alatt lévő vizzáró rétegből feláramló energiáról van szó. Ezek minden esetben felerősitik egymást az interferenciájuk révén és a 2 negativ töltésből azonnal pozitív töltésű sugárzás lesz, ami minket ér. Amikor a 2 negativ töltésű sáv átfedi egymást, ott pozitív töltésű sáv alakul ki. A pozitív töltésű sávok ( Vizér sáv ) frekvenciája sokáig nagyon stabil.éppen ezért, ha valakin pozitiv töltésű vizér sugárzás halad át hosszabb időn keresztül, akkor a pozitív töltés túlserkentő hatása miatt daganat alakulhat ki.

Fontos, hogy a megrendelő is tudja: a vizerek iránya, széle, nem előre tervezhető, hiszen a viz mindig arra folyik, amerre lejt a terület. ezért ki kell mérni mindig pontosan a széleket  és az irányát. Hibás, ha valaki  fél méter után nem mér tovább, hanem közli, h a vizér egyenes vonalban halad tovább.

Sokan nem is sejtik, de lehet mesterségesen is létrehozni vizereket. Ez pedig nem más , mint a padlófűtés. Emellett a padlófűtés felerősíti az összes többi sugárzás hatását is. még az elektroszmog  hatását is.

A vízerek élettani hatása.
Itt főleg a keskeny vizerekről beszélünk. természetesen a normál és a széles vizereknek is ez a hatásuk csak sokkal hosszabb idő alatt fejtik ki a káros hatást, mert a kiáramló energia gyengébb. vagyis minél keskenyebb a vízér annál erősebb a feláramló sugárzás.
A betegségek attől függően keletkezhetnek, hogy ki mennyi időt tölt el a sugárzási zónában és attől is függ, ki mennyire erős és egészséges energetikailag. Nincs két egyforma eset és szituáció.

Vierek és a bennük folyó viz mennyisége:

Amikor vizérről beszélünk, akkor mindenki számára tiszta, hogy viz folyik " benne". Viszont, amit sokan nem tudnak, az az, hogy az évszaknak és a csapadék mennyiségnek megfelelően ezekben a vizzáró rétegekben  változhat a viz mennyisége. Ez logikus is hiszen a föld felső rétegén átszivárgó vizmennyiség adja a vizzáró rétegen felhalmozódó és elfolyó viz mennyiségét. Ezért a tavaszi időszakban és főleg nyáron a csapadék mennyisége csökken, igy a vizérben lévő viz mennyiség is jelentősen lecsökken. Akár ki is száradhat.
Amikor egy légúti megbetegedéses gyerekről beszélünk-fent olvasható-akkor láthatjuk, hogy a tünetei a nyári időszakban csökkennek, megszünhetnek. Ennek főleg akkor van realitása, ha a tüneteket CSAK a vizér váltja ki..Amint beáll az ősz, abban a pillanatban megnövekszik a gyerekeknél ez a megbetegedési tipus. természetesen mivel a vizér a szervezet müködési frekvenciáján mozog, ezért a test bármely része-amin áthalad- megbetegedhet.
Persze azt is tudni kell, hogy a lelki problémák és a táplálkozás hogyan függ össze a földsugárzások károsító hatásával. Hiszen ezen külső, belső tényezők okozzák azt, hoy az egyik ember rövid idő alatt megbetegszik az adott földsugárzástól, mig a másik embernek évek múlva sincsenek komoly problémái.

Véghné Oláh Ibolya radiesztéta,  0670-9448923
a Biotér Natura Hálózat tagja

Az információk nagy része a Biotér Natura kft belső használatú könyvéből származik
-